Kategorie
Województwa
Galeria Sztuki Rowerowej
Adres: Warszawa, ul. Widok 10
Godziny otwarcia:
Otwarte od południa do północy, jeśli miejsce jest zamknięte to na drzwiach wisi kartka z numerem, który pomoże namierzyć właścicieli
W starych piwnicach jednej z kamienic przy ul. Widok prawie rok temu powstało miejsce, które zaspokoi potrzeby wielu Warszawiaków i Warszawianek. Jak sama nazwa wskazuje, to przede wszystkim galeria (planowane jest np. zorganizowanie wystawy obrazów znalezionych na śmietniku). Oprócz tego można tu sprzedać rower, którego już nie potrzebujemy, nabyć „nowy”(składany na zamówienie ze starych części, pomalowany wedle życzenia), naprawić zepsuty, a przy okazji obejrzeć różne stare, ciekawe zabytkowe modele. W zimie będzie można wybierać snowboardy i akcesoria oraz korzystać z usług serwisu. To wszystko w niebanalnym otoczeniu mebli z odzysku i piwnicznym półmroku. Właściciele zapraszają z każdym problemem - jeśli nie będą w stanie rozwiązać go na miejscu, spróbują polecić kogoś, kto będzie mógł pomóc.
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM 07.09.2016 17:16
Czekałem ponad miesiąc na rower a mieli zrobić prosty przegląd. Ile razy pytałem kiedy będzie gotowy, zbywali mnie w niemiły sposób.

Ostatecznie oddali rower właściwie nie zrobiony z nieprzykręconym kołem, co prawie skończyło się wypadkiem

Obsługa niemiła i nieprofesjonalna.

Omijać z daleka!
Bodek 03.07.2015 13:10
Dramat
ola 16.04.2012 00:00
ja również nie polecam GALERII SZTUKI ROWEROWEJ, ceny z kosmosu, a obsługa zachowuje się jakby urwała się z choinki.
Nie podchodzą poważnie do klienta, rower naprawiali jakieś 3 tygodnie i nadal jest w stanie opłakanym.
ja 05.05.2011 15:12
galeria chyba dlatego ze wlasciciel podchodzi do biznesu jakby byl artysta, czyli uwaza ze nie obowiazuja go banalne konwenanse typu dotrzymywanie terminow, zapisywanie tego co ma byc zrobione w ramach serwisu, albo informowanie o tym ze rower jest gotowy.

przymykalem oko na rozne wpadki, ale jak po 2 tygodniach od oddania do serwisu okazalo sie ze nikt go nawet nie ruszyl, STANOWCZO ODRADZAM kazdemu, mimo ze maja dobra centralna lokalizacje.
nutria 04.08.2009 16:20
Ile musiałabym zapłacić za holendra własnego projektu?
Asia 16.07.2009 10:05
Galeria sztuki tylko z nazwy i z ceny...