Kategorie
Województwa
Sklep rowerowy Milou
Adres: Warszawa, ul. Wiktorska 89
Sklep i serwis rowerowy Milou działa na warszawskim Mokotowie od ponad sześciu lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w rowerach miejskich. Sprzedajemy i naprawiamy najróżniejsze jednoślady, w głównej mierze holenderskie, włoskie, niemieckie i polskie. Eurobike, MBM, Oscar, Panther, Cossack, Gazelle i Batavus to nasze najważniejsze marki. Dla miłośników najbardziej klasycznych maszyn mamy ręcznie produkowane angielskie Pashley’e. Sprzedajemy rowery nowe i używane. Tym ostatnim, z dużym sercem, przywracamy drugą młodość. Obok rowerów staramy się mieć wszystko, czego potrzeba do codziennej jazdy. Proponujemy najróżniejsze kosze i skrzynki, zapięcia, łańcuchy, pompki, sakwy, dzwonki, chwyty, oświetlenie, osłony na koła i łańcuchy, narzędzia i smary, bagażniki oraz foteliki dla dzieci. Szukamy praktycznych i tych mniej praktycznych rozwiązań. Na naszym zapleczu świadczymy kompleksowe usługi serwisowe. Techniczne zagadnienia nie mają przed nami tajemnic. Naprawiamy usterki, robimy przeglądy, składamy rowery na zamówienie, prowadzimy renowacje starych, czasem bardzo starych maszyn, przyjmujemy zlecenia na lakierowanie, spawanie i wszelkie inne modyfikacje. Mamy kilka swoich specjalności. Podejmujemy się najbardziej nietypowych zadań. Wszyscy jesteśmy związani z rowerami od lat, niektórzy prawie od zawsze. Kibicujemy rowerom jako środkom transportu w mieście. Staramy się tą ideą zarażać innych. Chcemy tworzyć przyjazne miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek i poziom zainteresowania tematem, znajdzie pomoc i poradę w ważnym dla niego rowerowym zagadnieniu.
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
Halina - Warszawa 14.12.2016 17:43
Ja też jestem zadowolona z Milou. Sklep ma swoisty oryginalny klimat. Obsługa profesjonalna i w sklepie i w serwisie. Jestem "trudną" klientką a oni mają bardzo dużą cierpliwość do takich kllientów. Mają dużą wiedzę i przekazują ją swoim klientom. Jestem zadowolona - po zakupie gadżetów do mojego roweru pomogli mi przy jego montażu (a kosz zamontowali szybko i elegancko). Polecam ich usługi.
Halina - Warszawa 14.12.2016 17:20
Ja również muszę pochwalić sklep i serwis Milou. Sklep ma swój oryginalny klimat. Obsługa profesjonalna i w sklepie i serwisie. Mają cierpliwość do "trudnych" klientów. Są pomocni w doborze komponentów i służą radą jak najlepiej dbać o swój rower. Gorąco polecam
Henryk- Pułtusk 11.05.2016 09:18
Jezeli chodzi o serwis to nie ma sobie równych w Polsce.Panowie serwisanci bardzo kompetentni i chyba bez nerwów.Ktoby chcial wysłuchiwac dziesiątki telefonów i odpowiadać na kilka maili łącznie z konsultacja rysunkową?Tu tak jest.Wyszukano mi starowymiarowe satelitki do przerzutki i wyslano do mnie pocztą a kiedy sobie nie poradziłem ze złozeniem tego wszystkiego i wysłałem do serwisu,naprawa trwała 1 dzien i koło wrócilo do mnie precyzyjnie wyregulowane.Od tej chwili bede powierzal swojego Jednoślada , ktory ma juz 4o lat serwisowi MILOU.
kuna 18.07.2011 22:28
To chyba najbardziej profesjonalny serwis w wawie. Rowerki o akcesoria 1 klasa !!!lgk
ryth 21.03.2011 08:26
Świetny sklep !