Kategorie
Województwa
Entropia
Adres: Kraków, ul Warszauera 1
Godziny otwarcia:
codziennie: 09-późna
Entropia jest wcieleniem recyklingu i odpowiedzialnej konsumpcji. Powstała na miejscu innego lokalu, lecz zamiast całkowicie usuwać meble poddała je up-cyklingowi. Dzięki takiemu zabiegowi lokal wygląda wyjątkowo, całkowicie zmienił klimat a jego wystrój wpisuje się z zasadę 3R. Entropia oferuje Wam pyszne śniadania, serwowane przez cały dzień smarowidła (tapenadę, hummus, twarożki), ciastka a także ciasta w małych kawałkach, dzięki czemu możecie kupić tylko tyle ile naprawdę zjecie. Entropia otwarta jest na różne inicjatywy dlatego warto śledzić jej stronę lub do niej zaglądać.
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
jen 10.11.2013 20:15
Wpadlam przypadkem bo skusila mnie nazwa i wystoj ale sorry grzane wino z mikrofali. wow :-
Rzepi 12.04.2013 13:38
Mim, dzieki za Twój komentarz dotyczący Finki, załujemy, że postrzegasz nas przez pryzmat poprzednich kultowych właścicieli, których znamy i szanujemy.

Chcialabym zauważyć, że pojawiliśmy się w spacerowniku ponieważ prowadzimy aktywny up-recycling. (Wpadnij zobaczyć nasze nowe stoły z bębnów od pralek). Segregujemy śmieci. I jako jedno z niewielu miejsc w Krakowie podajemy kawe Fair Trade.

W Twojej opini może to być mało i szanujemy Twój postulat.

Bardzo niechętnie wchodzimy w polemiki dotyczące poprzedniego lokalu, który znajdował sie w tym miejscu. Lubieliśmy Barake i uznawalismy kult tego miejsca i nie mieliśmy żadnego wpływu na jej zniknięcie z mapy Krakowa.
mim 12.04.2013 11:40
przykro mi, że to miejsce jest wymienione w gronie miejsc świadomej konsumpcji. kolejny biznes sprzedający głównie alkohol i otwarty tylko dla pieniędzy. miejsce zainteresowane tylko tymi inicjatywami, dzięki którym może zarobić lub się wypromować. niechętne aby dać coś od siebie. alkohol, towar z hipermarketów, nieprzestrzeganie praw pracowników, bardzo złe potraktowanie właściciela poprzedniego, kultowego lokalu, który był w tym miejscu. i jedzie na fali trendu na eko. przykro, że ludzie dają się nabierać...
h 15.12.2012 17:32
bo trzeba na FB byc bezsensowny ten fejs
czekolada 18.06.2012 13:49
Lubię wpadać do Finki kiedy przebiegam przez Kazimierz. Atmosfera jest fajna i bardzo dobre kanapeczki ze smarowidłami :) Najlepszy lokal na Placu Nowym!
Justyna 13.04.2012 20:09
czemu nie ma numeru telefonu? chciałam zrobić rezerwacji, wszędzie szukam w sieci. nic.