Kategorie
Województwa
Wolna Przestrzeń
Adres: Warszawa, ul. Michała Paca 40
Godziny otwarcia:
10:00 - 20:00
Wolna Przestrzeń to kawiarnia z aromatyczną kawą i smacznymi przekąskami, miejsce, gdzie można popracować w ramach coworkingu oraz Klub Malucha.
 
Kawiarnia
Jeśli szukasz aromatycznej kawy, smacznych i zdrowych przekąsek, chciałbyś odpocząć i zrelaksować się przy filiżance aromatycznej herbaty, spotkać się ze znajomymi, poczytać książkę, zrobić przegląd prasy, to miejsce jest dla Ciebie!

Coworking
Jeśli szukasz twórczej przestrzeni do pracy, wykonujesz wolny zawód, pracujesz z domu i potrzebujesz kontaktu z innymi, chcesz mieć „swoje biurko na mieście”, to tu znajdziesz wolną przestrzeń - nowocześnie urządzoną salę coworkingową, z 10 stanowiskami przystosowanymi do pracy i rozwijania pomysłów.

Klub Malucha
Jeśli jesteś pracującym rodzicem, który stara się pogodzić różne życiowe role, ale w domu brakuje Ci do tego przestrzeni, przychodząc do klubu coworkingowego, będziesz na 5 godzin mógł pozostawić dziecko pod opieką animatorów w klubie malucha, mieszącym się za ścianą.
 
Informacje na temat rezerwacji biurka w strefie coworkingowej oraz Klubu Malucha znajdziecie tutaj. Kawiarnia/Coworking/Klub Malucha "Wolna Przestrzeń" to projekt Fundacji Rodzinna.
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
Aga 20.02.2017 21:55
Super miejscówka dla rodziców! Pozdrawiam