Kategorie
Województwa
Golden Oil
Adres: Kraków, ul. Mikołajska 9
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 10:00 -18:00
Sb.: 10:00 - 15:00
W zaciszu ulicy Szpitalnej znajduje się Golden Oil. Miejsce pachnące naturalnym zapachem. Znajdziesz tu wybór naturalnych kosmetyków oryginalnego pochodzenia z bardzo odległych miejsc na świecie: mydła, balsamy, olejki, żele, szampony, maseczki, kremy. Chcesz dopieścić swoje ciało, wyposaż się w naturalną gąbkę. Właściciel tego miejsca osobiście odwiedza swoich dostawców i na kosmetykach naturalnych zna się jak nikt inny. Najbardziej wyjątkowy produkt jaki tu znajdziesz, kryje się pod nazwą tego miejsca. Golden Oil to wyłączny importer spożywczej oliwy z oliwek Dimitris’a Trikilis, którego rodzina od siedmiu pokoleń pielęgnuje tradycję uprawy oliwek i wytłaczania oliwy.
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
naturally 20.09.2014 08:20
Rewelacyjny sklep! Pełen naturalnych skarbów. Sklepik ma marki, których najczęściej jest jedynym dystrybutorem w całym kraju. Zatem są to unikatowe kosmetyki, bardzo długo wyszukiwane i przemyślane. Właściciel sam za własne pieniądze odwiedza producentów zagranicą i sprawdza, jak dane kosmetyki są wytwarzane. Dzięki temu mamy gwarancję, że kosmetyki pochodzą z wiarygodnego źródła. Uwielbiam tam wpadać, bo zawsze wynajdę jakieś cudo.
naturalna 12.05.2014 18:20
Lubię kosmetyki, które można kupić w tym miejscu, sprzedawca jest uprzejmy, ale nieco przytłacza swoimi wywodami i odczytywaniem "cudownych" właściwości z etykiet generalnie wszystkiego, co ma do zaoferowania. Byłoby super, gdybym nie zauważyła naklejki z logo Golden Oil na miejscu oryginalnego napisu Sanct Bernhard! Oleje są dostępne za kilka euro, w sklepiku przy Szpitalnej za wielokrotność tej kwoty...
Krakowianka 29.08.2013 18:52
Rewelacyjny sklep i świetny sprzedawca! Bardzo serdecznie polecam!
częsta klientka 29.08.2013 18:50
Właściciel - niesamowoty człowiek, z ogromną wiedzą, którą zawstydzić może niejednego dermatologa. Dosłownie uratował cerę moją, mojego Męża i wielu naszych znajomych, których przyprowadziliśmy do jego sklepu. Nie wiem, skąd przykre doświadczenia Wolontariuszki - ale nasze i wielu naszych znajomych są takie, że udziela wielu bezcennych rad m.in. jak samemu w warunkach domowych zatroszczyć się o swoje ciało - żeby nie wydawać u niego majątku. Bardzo serdecznie polecam, największy wybór kosmetyków (sam również produkuje kosmetyki na bazie polskich ziół) wśród krakowskich mydlarni.
mira 18.01.2012 12:55
:(
działająca społecznie 08.11.2011 19:53
Sklepik może i przyjazny środowisku, ale właściciel nie jest przyjazny ludziom. Nastawiony tylko i wyłącznie na własny zysk. Nie chodzi o to, że nie chce angażować się w kampanie społeczne, bo nie każdy musi, ale wyrzucać wolontariusza, który nawet nie po pieniądze przyszedł to już niegrzecznie...
Kupuj odpowiedzialnie 09.03.2011 22:30
Dziękujemy za informację :)
Nikita 09.03.2011 22:18
Teraz znajduje się w zaciszu ul.Szpitalnej 7
Polecam