Kategorie
Województwa
Mini Pay - Krawiectwo
Adres: Kraków, ul. Zwierzyniecka 8
Godziny otwarcia:
pn-pt: 12-18
Mini Pay to spuścizna po lwowskim zakładzie krawieckim z końca XIX wieku. Obecnie w Krakowie w dwóch lokalizacjach. Krawcowe, które tutaj pracują, mają długoletnie doświadczenie i znają się na naprawie i przeróbkach garderoby znakomicie. W usługach nietypowych m.in.: repasacja pończoch, plisowanie, oblekanie guzików, cerowanie artystyczne i haft ręczny. Przerobisz i naprawisz tu zatem nie tylko ubrania, ale również kostiumy, haftowane obrusy, kilimy.
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
Gosia 15.03.2018 15:24
Na prośbę o wykonanie usługi cerowania artystycznego płaszcza (niewielka dziura na łokciu) panie z punktu przy ulicy Zwierzynieckiej 8 stwierdziły, że można naszyć łatę i kompletnie nie wykazały zainteresowania klientem. Wcześniej dzwoniłam z pytaniem czy taka usługa jest możliwa i polecono mi przyjść w czwartek, bo wtedy będzie kompetentna osoba zajmująca się cerowaniem. Łatę to ja sobie mogę sama kupić w pasmanterii i przyszyć. Cóż ... profesjonalizm pod dużym znakiem zapytania ! Na szczęście nie jest to jedyny taki punkt w Krakowie. Nie polecam !!!
Cara 17.05.2013 22:10
Bardzo dobry zakład krawiecki!! Panie na prawdę znają się na rzeczy. Obsługa miła i przyjemna, ceny przystępne a co najważniejsze wykonanie bardzo staranne, ładne i solidne. Fach w rękach. Zakład godny polecenia :)