Upcyklingowy konkurs Uwagi!
Środa, 16.05.2012. Zuza
Upcyklingowy konkurs Uwagi!
Masz niepowtarzalną szansę, by stać się bohaterem reportażu TVN Uwaga! Wystąpi w nim zwycięzca konkursu „Re-Konstrukcje, czyli drugie życie śmieci”, który udowodni, że z rzeczy znalezionych na śmietniku można stworzyć dzieło sztuki.
„Re-Konstrukcje, czyli drugie życie śmieci” – to konkurs TVN Uwaga! zainspirowany ideą upcyklingu, polegającego na zmienianiu z pozoru bezużytecznych odpadów w przedmioty nie tylko użyteczne, ale także dekoracyjne. Jeśl wierzysz, że stare meble, puszki czy torby foliowe wcale nie muszą trafiać na śmietnik - ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.
 
Nie ważne czy studiujesz na ASP i fascynuje Cie ekodizajn, czy też po prostu wiesz jak zamienić starą butelkę w cudny wazon. Zbieraj rzeczy, w których inni widzą tylko bezużyteczne odpady, zmień je tak, by swoją nową formą zachwycały a następnie zrób im zdjęcie lub nagraj film i wyślij na adres twojauwaga@tvn.pl. Organizatorzy czekają na Wasze prace do 31 maja.
 
 
Pole do popisu jest ogromne: autorzy programu czekają na projekty mebli i małej architektury, przedmiotów i akcesoriów codziennego użytku ale także biżuterię i zabawki etc. Możecie zaproponować każde użytkowe dzieło sztuki, które wykonacie ze śmieci. Udział w konkursie będzie świetną zabawą, zaś program będzie inspiracją dla wszystkich, zarówno tych którzy troszczą się o środowisko i poszukują pro-ekologicznych rozwiązań jaki i tych, którzy na co dzień nie zastanawiają się nad tym, że produkowane przez nich odpady mogą nie tylko być przydatne, ale także piękne.
 
Akcję wspierają ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski oraz Gabriela Kunert z portalu ulicaekologiczna.plżycierzeczy.pl, którzy, jako jurorzy, pomogą wyłonić zwycięzcę konkursu. 
 
Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem załączonego z boku Regulaminu.
 
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

Projekty