Kupuj Odpowiedzialnie na Slot Art Festival. 7-11.07 Lubiąż
Piątek, 03.07.2015. Katarzyna Salus
Kupuj Odpowiedzialnie na Slot Art Festival. 7-11.07 Lubiąż
Zapraszamy na jedno z najciekawszych letnich wydarzeń - Slot Art Festival. Zajrzyjcie na stoisko Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie!
Slot Art Festival to jeden z największych i najfajniejszych festiwali kultury alternatywnej w Polsce.  
 
Warsztaty, koncerty, imprezy, projekcje filmowe i wykłady, a wszystko to w niezwykłym miejscu - w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.
 
W tak pięknych okolicznościach przyrody nie mogło nas zabraknąć!
 
Na naszym stoisku spotkacie Angelikę, Magdę, Martę, Maćka i Ziona, czyli część najbardziej odpowiedzialnego zespołu w Polsce. Opowiedzą Wam wszystko, czego nie wiedzieliście o świadomej konsumpcji, a wstydziliście się zapytać.

Dowiecie się także, jak wygląda zwykły dzień pracy pracownicy na plantacji bananów w Ekwadorze, a jeśli nie spodoba się Wam to co usłyszycie, możecie podpisać petycję, która może odmienić jej los. Ale nie musicie czekać do wtorku, petycję możecie podpisać również online:
 
 
Dla łebskich festiwalowiczów będą konkursy z nagrodami i Wielka gra planszowa „Kupuj Odpowiedzialnie”
 
Na stoisku będziecie też mogli nabyć torby z bawełny organicznej ( z certyfikatami Fair Wear, GOTS i The Low Carbon Footprint Apparel)  i bransoletki od Kasi Kruszenko, wykonane z materiałów recyklingowych.
 

A jeśli na swej drodze spotkacie sporych rozmiarów uśmiechnięte banany, nie lękajcie się. To my!
 
 
Do zobaczenia!
Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

Projekty