Zrób krótki film o klimacie i wygraj nagrody!
Poniedziałek, 24.10.2022. Katarzyna Salus
Zrób krótki film o klimacie i wygraj nagrody!
Fot. Vidi Studio
Jest sprawa, a raczej wyzwanie, które Ci rzucamy w ramach projektu People&Planet! Jeśli jesteś osobą, której zależy na sprawiedliwości klimatycznej i społecznej, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Masz pomysł na walkę ze zmianami klimatu i nadmiernym konsumpcjonizmem? Korzystasz z produktów wielokrotnego użytku? Chodzisz na protesty? Masz słabość do ubrań z drugiej ręki? A może nie jest Ci obca dieta roślinna? 
 

Świat potrzebuje naszego zaangażowania i wszyscy musimy zrozumieć, że głos młodych ma znaczenie! Dlatego gorąco zachęcamy Cię do wzięcia udziału w naszym konkursie.
 

 

weź udział w konkursie

 • wypełnij formularz (KLIK)
   
 • nagraj krótki filmik, nie dłuższy niż 1 minuta, w którym podzielisz się z nami tym, co Ty robisz dobrego dla naszej Planety
   
 • pomyśl o konkretnym problemie - lokalnym bądź globalnym i zastanów się, jak możesz go rozwiązać
   
 • nagraj filmik, używając naszej naklejki lub filtra na Instagramie, w którym pokażesz, jak możesz pomóc w osiągnięciu sprawiedliwości społecznej i klimatycznej
   
 • gotowy filmik umieść na swoich mediach społecznościowych. Nie zapomnij użyć hashtaga #PeopleOfTheFuture. Następnie wyślij link do filmiku bezpośrednio do nas za pomocą formularza (KLIK)
 

Nagrody

 
Konkurs trwa od 26.08.2023 do 31.10.2023. Dla zwycięzców czekają nagrody: bon o wartości 1000 zł na zakupy w sklepie zero waste na zestaw eko-produktów. A co znajdzie się w tym zestawie? To już będzie zależeć od Ciebie!
 

Ponadto najlepszy filmik z każdego kraju weźmie udział w międzynarodowym głosowaniu, gdzie nagrodą jest wyjazd do Portugalii w 2024 roku, podczas którego młodzież spotka się z grupą aktywistów i aktywistek z innych krajów. A jak wiadomo, nic tak nie łączy, jak wspólne zainteresowania i jeden cel, czyli dobro naszej planety i nas samych.

Kamery oraz aparaty w dłoń i do dzieła!
 

Konkurs przewidziany jest dla osób w wieku 15-35 lat.
Pamiętaj żeby zapoznać się z regulaminem konkursu.

W razie pytań, pisz śmiało na adres: dominika.cieslar@ekonsument.pl

____________________________________________________________________________________________________________________

 

Konkurs jest częścią projektu People&Planet, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Komentarze
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

Projekty